V6 Деца Бебе Smart Watch Со GPS Tracker Камера Анти Изгубени Следи СОС Водоотпорен Телефон Безбедно да се Види За IOS И за Android
Ново - 40 %

V6 Деца Бебе Smart Watch Со GPS Tracker Камера Анти Изгубени Следи СОС Водоотпорен Телефон Безбедно да се Види За IOS И за Android

Залиха
DEN 1119.36
DEN 672.00
Износот:


Карактеристики :
Направени од сертифициран материјал, тоа е нетоксичен и безбеден за деца.
IP67 ниво водоотпорен, тоа може да биде потопено во два метри длабоко базен.
Со GPS локација, повеќе позиционирање, на security guard за деца патувате.
Тоа ќе аларм кога повеќе од 30 метри, на безбедно растојание.
Далечински фотографија, родителите може да фотографирате од далечина и да се провери нивната околина.
Анти-песок ans анти-прашина, дозволете им на децата да играат повеќе среќен.
Описи :
Процесор : MTK6261
Камера : 0.3 ПРАТЕНИК
RAM МЕМОРИЈА : 128 MB
Поддршка продолжен картичка : 2 G ТФ-картичка SIM-картичката(не се вклучени)
Лоцирање на владата : a-gps + LBS
Батерија : 400m Ah
Водоотпорен : IP67
Компатибилен оперативен СИСТЕМ : за Android 3.0 или погоре, за IOS 6.0 или над
Функција : СОС, двострано за повикување, електрична ограда, светло, камера, локација, одење стапало, далечински исклучување, водоотпорен
Спецификации :
Материјал : ABS + силикони
Големина : 87mm * 87mm
Боја : розова, сина, зелена
Пакет се вклучени :
1 x V6 Smart Watch
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OUTAD
Движење:
SMART
Случај Материјал:
Гума
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Хронограф,Авто Датум,Заврши Календарот,LED дисплеј,Отпорен на Вода,Спиење Tracker,Шок Отпорни,Порака за Потсетување,Повик за Потсетување,GPS,Бирање, Повик
Број На Модел На:
ZN822501/3
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
И 17,5 см
Случај Дебелина:
15mm
Dial Дијаметар:
40mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Случај Обликот:
правоаголник
Пакување includingn:
1 ChildrenSmart Види
Материјал:
ABS + Силикони
Големина:
87mm * 87mm
Подароци За:
Деца/Девојка/Бебе/Дете/Детето
Повод:
Спорт/Daliy Живот/Child Safe/Училиште/Домашна Употреба
Продажбата на:
Dropshipping Wholesales Мало Фабрика Цена
Поддршка продолжен картичка:
2G ТФ-картичка SIM-картичката(не се вклучени)
Камерата:
0.3 ПРАТЕНИК
Компатибилен оперативен СИСТЕМ:
за Android 3.0 или погоре, за IOS 6.0 или над

Поврзани производи