1pcs Нови Вода Базирани Четка Маркери Различни Големина Пигмент Лагер Триаголен Fineliner Пенкала За Уметност Канцелариски Материјали
Ново - 38 %

1pcs Нови Вода Базирани Четка Маркери Различни Големина Пигмент Лагер Триаголен Fineliner Пенкала За Уметност Канцелариски Материјали

Залиха
DEN 59.52
DEN 37.00
Износот:

Опис 1pcs Нови Вода Базирани Четка Маркери Различни Големина Пигмент Лагер Триаголен Fineliner Пенкала За Уметност Канцелариски Материјали
Состојба : Brand New + Висок Квалитет !
Материјал : Пластика
Мастило Боја : Црна
Тежина : Околу : 7.4 g
Големина : За Должина 14cm
Пакување Листа : 1 x Уметност Маркер
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BLINGIRD
Печат:
No
Erasable Или Не:
No
Пакување:
Лабава
Број На Модел На:
BI-N255
Тип:
Уметноста Маркер
Боја Количина:
1 бои

Поврзани производи