ONEWELL Авто Види Автомобилската Термометар Hygrometer Декорација Украс Часовник Челик Core Автомобилска Механичка Види

ONEWELL Авто Види Автомобилската Термометар Hygrometer Декорација Украс Часовник Челик Core Автомобилска Механичка Види

Залиха
DEN 122.88
Износот:

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Ви благодарам многу!!! ^-^ ONEWELL Авто Види Автомобилската Термометар Hygrometer Декорација Украс Часовник Челик Core Автомобилска Механичка Види
Опис :
состојба : 100% Нови
Материјал : челик се движат документот, стакло и огледало површина, ABS школка
Големина : Како фотографија покажува
количина : 1 buc
Мерен опсег : Термометар : -20 до 70 Степени C
мерење на Толеранција : Термометар : плус или минус 1-2 степени
Паметна и убава, исклучителна изработка
мала тежина и пренослив
Пакет Листата :
1 buc автомобил Украси
1. Глобалната испорака (освен за некои земји и APO / FPO) 2. Плаќање верификација пост-процесирање на нарачки. 3.Ние само ја потврди адреса. Вашата цел адресата мора да биде вашиот превозот адреса. 4. Прикажана на сликата не е вистински точка за вашиот референца. 5. Услугата за пренос е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние брод, и ќе одговори на вашите одговори. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе изберете да брод вашата објекти од нашата првиот магацин за брза испорака поради акции достапноста и временски разлики. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и имаат 30 дена да се повлече од денот на приемот. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа се смета да се користи. Ние нема да наплата или да го замени вас. ништо посебно! Трошоците за превозот се половина на купувачи и продавачи. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, мора да се обезбеди нас со превозот следење на број, специфичната причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објектот во првобитната состојба, полна со сите компоненти и прибор После тоа, купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или пак можете да одберете да го промени. Ние ќе наплаќаат за сите трошоците за превозот. 1. 12 месец производителот е ограничена гаранција (со исклучок на објектите оштетени и / или злоупотребени по приемот). Додатоци имаат 3-месеци гаранција. 2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во текот на гарантниот период (ако е можно, користете оригинални пакувања). Треба да се каже она што пропустот е ни Даде вашата цел број. Ние не поправка или промена предмети со истечен рок на гаранција. Со нарачување на Aliexpress, вие се согласувате со сите политики што е наведено погоре! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние бараме да не контактирате Веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решите вашите грижи. Ако ние не го разбираат вашиот проблем, тоа е невозможно да се реши проблемот!

Декларираните карактеристики

Боја Име:
Кафена, Златна, Портокалова
Сместување:
шофершајбната
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
ONEWELL
Dial Екранот:
Аналогни
прикажување информации:
Во Температурата,Времето,Влажност

Поврзани производи