EZONE Најлон Коса Сликарска Четка Масло Акварел Вода во Прав Пропилен Акрилик Differeent Големина Боја Четки Училиште Уметност Снабдување
Ново - 21 %

EZONE Најлон Коса Сликарска Четка Масло Акварел Вода во Прав Пропилен Акрилик Differeent Големина Боја Четки Училиште Уметност

Залиха
DEN 35.52
DEN 28.00
Износот:


1
Опис На Производот>>>
1.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
2.Бренд Име : EZONE
3. Материјал : Дрво+Најлон
4.Големина : Како На Сликата
5.Тежина : 1-2 : 10g/3-4 : 12g/5-7 : 15g/8-20g/9-10 : 25g/11-30g/12-35g
6.Боја : Како На Сликата
7.Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР
8.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Производ Слика>>>
Промоција На Продажба>>>
Испорака>>>
Ние ќе брод од пакетот рок од 1-5 дена по расчисти исплата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и пост код се точни пред да купите.
За Повратни Информации>>>
1.Ние Ќе Остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по Добивањето на Плаќање.
2.Ние Одржи Висок Стандард на Квалитет и се Стремиме за 100% Задоволството на Клиентите.
3.Ве молиме Контактирајте со Нас Ако не Сте Задоволни со Предмети по Примање на тоа,Ние Ќе Ви ги Даде Задоволително Решение.

Декларираните карактеристики

Големина:
As Picture
Губење на материјал:
Најлон
Пакување:
пластична кеса
Возраст:
>6 години
Растворливи Или Не:
боја
Број На Модел На:
WJ5499-5510/XHAJ
Бренд Име:
EZONE
Тип:
Сунѓерот Четка/Печат
Рачка Материјал:
Дрво
Тип:
Масло/Акварел
Стил:
Креативни Трендови
Тежина:
1-2
feature1:
Канцеларија Снабдување
feature2:
Студентите Канцелариски
Feature3:
алатки за сликање

Поврзани производи