CWEEL Накит во Собата За Жените Африкански Монистра Накит Поставите Свадба Пресврт Ткаат Ѓердан Ѓердан Булчински Дубаи Етиопската Накит Сетови
Ново - 25 %

CWEEL Накит во Собата За Жените Африкански Монистра Накит Поставите Свадба Пресврт Ткаат Ѓердан Ѓердан Булчински Дубаи Етиопската

Залиха
DEN 239.52
DEN 180.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
CWEEL
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Етиопските Накит Сетови
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
африкански монистра накит сет
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Накит Сетови
function1:
африкански монистра накит сет
function2:
Свадба Накит Сетови
function3:
Накит Сетови
function4:
африкански накит сетови
Function5:
Ѓердан Ѓердан Накит Сетови
Function6:
дубаи накит сетови
Function7:
свадба накит
Function8:
Етиопските Накит Сетови

Поврзани производи