Дигитални Микро USB LCD USB Мини Сегашните и Напон Детектор на Мобилен Моќ USB Полнач Тестер Метар Црна
Ново - 20 %

Дигитални Микро USB LCD USB Мини Сегашните и Напон Детектор на Мобилен Моќ USB Полнач Тестер Метар Црна

Залиха
DEN 239.52
DEN 192.00
Износот:


1. LCD покаже напон и струја истовремено
2. Зачувување на податоците секој пат исклучување
3. Високо прецизен тековната калибрација функција
4. Висок и низок напон аларм
1. Влезен Напон : 3 V - 15 V
2. Напонот резолуција : 0.01 V
3. Внесување на струјата : 0.05 A-3.50 На
4. Сегашната резолуција : 0.01 A
5. Капацитет опсег : 0-19999 m AH
6. На точноста : плус или минус 1%
7. Струја од батерија, вредноста на извршувањето capacitor.(Вкупно десет параметри)
Пакет Вклучуваат:1pcs USB Полнач Тестер Метар
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ANENG
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
0.01 A
Температурата На Работа:
usb полнач тестер
Димензии:
Електрични
Број На Модел На:
usb полнач тестер
Напојување:
Електрични
Влезен Напон:
3V - 15V
Текст тековната:
0.05 A-3.50 НА
Капацитет На Опсег:
0-19999 mAH
Функција:
моќ usb полнач тестер метар

Поврзани производи