Панк Стилот Метал Обетки Постави Националниот Елемент Гроздобер Обетки Антички Сребрена Боја Brooch Уво Ткаенината Мода Специјален Подарок E0405
Ново - 19 %

Панк Стилот Метал Обетки Постави Националниот Елемент Гроздобер Обетки Антички Сребрена Боја Brooch Уво Ткаенината Мода Специјален

Залиха
DEN 55.68
DEN 45.00
Износот:


Детали и Опис :
Јас tem : Панк Стил Метал Обетки Постави Националниот Елемент Гроздобер Обетки Антички Сребрена Боја Brooch Уво Ткаенината E0405
Пол : Жените
Материјал : Метал Стил : Мода и Тренди Класичен и Романтичен
Прилики : Костим Декорација Додатоци, Личност Шарм Носи. Роденден на Божиќ Фестивал Подарок за Жена, Мајка, Сестра, Девојка, и Женски Колега Пријатели.
Почитувани Купувачи,
1. Цел ≥5 ДОЛАРИ, да го прифати микс цел, Бесплатен Превозот преку Кина Пост.
2.Ако сте задоволни , ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации ; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
3.Ако вашата набавка е над 150 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
4. Ако сте руски Пријатели , љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо, алуминиум,Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
zhenshecai
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
уво клип
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
боја:
како слик

Поврзани производи