40 Парчиња Златен Линија Enlaced Правоаголна Форма Акрилик Антички Дизајн Монистра За Жените Diy Хривнија Алка Накит Одлуки Додатоци
Ново - 5 %

40 Парчиња Златен Линија Enlaced Правоаголна Форма Акрилик Антички Дизајн Монистра За Жените Diy Хривнија Алка Накит Одлуки

Залиха
DEN 275.52
DEN 262.00
Износот:


Име : Ткаеше Правоаголник Антички Дизајн Монистра
Материјал : Акрилик / од Пластика / ABS
Големина : 27x13x7 ММ , 1.9 MM Дупка
Тежина : Околу 2.0 г по парче
Пакување : OPP Вреќа
Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само .
Боја на различните пакети на производот може да се разликува !

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
3199
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Материјал:
Пластични
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Објектот Тежина:
2.0g
Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.9 mm
Тип:
Акрилик Стил Монистра
Стил:
Античкиот Дизајн Монистра
Надворешниот Големина:
27x13x7 MM

Поврзани производи