5 метри памук, чипка чипка ткаенина DIY памук капчиња чипка појас ткаење декоративни ткаенини Материјал: Памук

5 метри памук, чипка чипка ткаенина DIY памук капчиња чипка појас ткаење декоративни ткаенини Материјал: Памук

Залиха
DEN 64.80
Износот:

Опис на производот Материјал : Памук Ширина : 3.8 cm-5cm Количина : 5 дворови / серија Забелешка : сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот се должи на разликите помеѓу различни прикази. дворот двор

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
organza
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
KIU66
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Техника:
Плетени
Ширина:
3.8cm-5cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
KIU66
Техника:
Плетени
Ширина:
3.8cm-5cm

Поврзани производи