2018 ТОПЛА Природен Камен Монистра DIY Нараквици Висок Квалитет Лава со Обоени камења шарм Нараквици за жени мажи Подарок Јога накит
Ново - 39 %

2018 ТОПЛА Природен Камен Монистра DIY Нараквици Висок Квалитет Лава со Обоени камења шарм Нараквици за жени мажи Подарок Јога

Залиха
DEN 119.52
DEN 73.00
Износот:


Должина : Околу 19-20cm, можете да оставите порака за вашата големина
Цел повеќе од 3 еез, Попуст од 3% off

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
URORU
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој,Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
A001
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
Бренд Влакно Хривнија CZ Хривнија Синџир & Линк Нараквици
боја:
како Слика
Должина:
about 19-20cm
Пакување:
1pc/opp Вреќа
Функција:
Моден Енергија Јога Нараквици За Жена човек
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна
Функција:
Висок квалитет
Број На Модел На:
Природата Камен Шарм Алки

Поврзани производи