Армијата Дигитални Часовници Светлото Relogio Masculino Аларм Гледајте Мажите Воена LED рачни часовници 1545C Човек Воена Види Водоотпорен
Ново - 45 %

Армијата Дигитални Часовници Светлото Relogio Masculino Аларм Гледајте Мажите Воена LED рачни часовници 1545C Човек Воена Види

Залиха
DEN 1050.24
DEN 577.00
Износот:


Посебен Оглас :
Аргентина : Тоа обично трае околу 60 до 90 дена за доставување цел да вашиот место.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет
Ако примате налог и тоа е во добра состојба,ние ќе бидеме благодарни ако би ни остави 5-ѕвезда Позитивни Повратни информации за трансакцијата.
- Dual Движење со најновиот пробив Јапонија Оригинални Дигитални Движење, аналогни со LED прикажување ,датум, repeater, време Дисплеј, аларм, хронограф, отпорен на вода, заврши календар на настаните, LED дисплеј, Шок отпорни, престане да се види, да се врати светлината функција
- Отпорен на вода до 5 БАНКОМАТ, 50 M Отпорни на Вода , Можат да Пливаат Со Тоа
- Покажува одредено време
-relogio masculino врвот моден бренд часовници мажите
-часовникот мажите воена војска
Пакетот Вклучува :
-1 * SMAEL Спортски Види
-1*Гаранција Картичка
-1* Настава Картичка
Транспорт и Пакување
Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите. Ве молиме бидете враќање пакет како мали како е можно и ве молиме бидете задниот товарен помал од 5,00 ДОЛАРИ.
Функција :
- Мажите Часовници Воена Спорт Часовници Мажите хронограф
-Мажите се Види 5 бар Водоотпорен Светлина
- Relogio masculino militar дигитални машки рачни часовници воена
-дигитален часовник светлина водоотпорен
-човекот го гледа отпор
-човекот се види неврзан
Функција :
- Тип : Мажите Спорт Часовници/Каузална Часовници led лента за околу часовници
- Нумерички бирање, три раце dial направен со потпишување убава боја која е поврзана со совршенство. Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по добивање на цел. Во меѓувреме,можете да изберете ЕМС или DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно(ве Молиме потврдете го вашиот примачот име и превозот информации пред ставање цел).
Данок
Ние сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.
Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда Повратни информации, ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволително решение. Ако дестинацијата е во Бразил, ве молиме да ги доставите вашите CPF или CNPJ кога ќе го поставите цел, така што за да се минимизира логистички проблем. Тоа обично трае околу 90 до 120 работни дена за доставување цел да вашиот место.
Армијата Дигитални Часовници Светлото Relogio Masculino Аларм Гледајте Мажите Воена LED рачни часовници 1545 C Човек Воена Види Водоотпорен
Опис :
Новата Воена Види во комбинација 1545 големи модни бирате со маскирна рака,што е повеќе шармантна со воената стил .Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ, итн.Предмети ќе бидат испратени во рок од 1 дена по купувачи плати за нарачката.
Бразил : CPF или CNPJ id бараат.
Руската Федерација : ЦЕЛОСНА RECIOIENT ИМЕ е потребно.Тоа обично трае околу 60 до 90 дена за доставување цел да вашиот место. Ние ќе испрати уште една нова содржина како замена штом се прима врати пакет.
Се врати Ако производот не е во добра состојба, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.
Како да се даде повратна информација?
.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Светлечки,Повеќе Време Зона,Престане да се Види,да се Врати Светлината,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Нуркачот,Хронограф,Авто Датум,Аларм,Repeater
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бренд Име:
SMAEL
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
22cm
Случај Дебелина:
18mm
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
21mm
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
1545C
Бендот Материјал Тип:
Смола
Dial Дијаметар:
51mm
Случај Материјал:
Пластични
Движење:
Двоен Дисплеј
Пол:
SMAEL Мажите се Види Digial рачен часовник
Часовници Стил:
Човекот се види 50 метри водоотпорен
Види Дизајн Функција:
Топ бренд мажите часовници
Часовници Тип:
Дигитален часовник војска зелена
Отпорност На Вода Длабочина:
Дигитален часовник водоотпорен 50M
Функција:
LED Дигитален часовник
Тип:
Дигитален часовник светлина водоотпорен
Функција:
човек гледа светлина
Екранот:
LED дигитален часовник воена
Состојба:
Види SMAEL лична Карта Настава Книга на Подарок

Поврзани производи