Ретро Шиење Напрсток Прст Заштитник Прстен Handworking Игла Метал Месинг Шиење Напрсток Игли Корисни За Шиење Додатоци Алатка
Ново - 29 %

Ретро Шиење Напрсток Прст Заштитник Прстен Handworking Игла Метал Месинг Шиење Напрсток Игли Корисни За Шиење Додатоци Алатка

Залиха
DEN 89.76
DEN 64.00
Износот:


Ретро Метал Прст Заштитник Напрсток Прстен Handworking Игли За Шиење Додатоци
Описи :
кога се работи за шиење, иглата е премногу тесна, и ставање овој напрсток на прстите, тоа е полесно и подобро да ги заштитите вашите прсти.
Спецификации :
Боја : Ретро
Материјал : Метал
Големина на :
Мала : 2.2 X 1.6 X 1,5 см/0.87 X 0.63 X 0.59 во,
Медиум : 2.7 X 1.7 X 1.7 cm/1.06 X 0.67 X 0.67 во
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 X Напрсток
Ретро Шиење Напрсток Прст Заштитник Прстен Handworking Игла Метал Месинг Шиење Напрсток Игли Корисни За Шиење Додатоци Алатка
Ретро Шиење Напрсток Прст Заштитник Прстен Handworking Игла Метал Месинг Шиење Напрсток Игли Корисни За Шиење Додатоци Алатка
Ретро Шиење Напрсток Прст Заштитник Прстен Handworking Игла Метал Месинг Шиење Напрсток Игли Корисни За Шиење Додатоци Алатка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
плетење
Тип:
Шиење Напрсток
Шиење Напрсток:
шиење додатоци
прст заштитник:
дијамант сликарство додатоци
шиење алатки:
прибор за шиење
шиење додатоци:
шиење алатки
дијамант сликарство додатоци:
Шиење Напрсток

Поврзани производи