YFGXBHMX корејски Цртан филм Виси Торба Шарени Мрежа за Складирање Виси Кошница Кујна Бања Разно Стока за Складирање Торба
Ново - 30 %

YFGXBHMX корејски Цртан филм Виси Торба Шарени Мрежа за Складирање Виси Кошница Кујна Бања Разно Стока за Складирање Торба

Залиха
DEN 124.80
DEN 87.00
Износот:


Производот Категорија : Складирање кеси Материјали : најлон + мрежа Тежина : 0.04 кг Големина : 35*39cm Применливи сцена : бања ѕид тип Складирање Сцена : Патување Складирање поле на примена : козметика, списанија, градници, канцелариски материјал, CD, дребулии Стил : Цртан филм Боја : сина, сива, розова ве Молиме имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика ви Благодариме за вашето разбирање. Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за
1.Ние прифаќаме било од следниве методи за плаќање.Сите методи за плаќање понудени обработени од страна на нашиот партнер Alipay.
2. Ако сè уште имаат какво било сомневање за плаќање.ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Или кликнете на овој линк : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временски разлики.ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ве молиме проверете пакување и предмети внимателно по приемот.Поради долгото време на превозот, објектот може да предизвика штета во транзит, ако штетата објект, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да замине повратни информации
1, ако сте руски купувачот, ве молиме да го пополните Полно Име на Примачот право .На вашата цел, пред се кога ќе го поставите цел,ве Молиме потврдете испорака, адреса и име. инаку нема couriers ќе се вратат на вашиот пакет.И ние не ќе ја прифати секоја наплата за цел, без име и презиме.
2, Ако се Итна Купувачот треба објектот, Ако не можат да чекаат трпеливо за КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL пакет. Pls изберете го Изразат начин, ако сте одбрале кина пост.ВОЗДУХОТ ПОШТА кога тоа е одложен во транспортот. pls не прифаќа било каква наплата или спор, но ве сакаме да ви помогне да се прошири на времето на обработка на вашата нарачка.
3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати. ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број во Рок од 24 часа и се испраќаат од вашиот пакет во Рок од 48 часа. По пакет за да испратите надвор, тоа не може да се контролира од нас.Е во голема мера зависи од меѓународна шпедиција, искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо, ако имате било какви одложи, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ќе ги споделите со нас.

Декларираните карактеристики

Решетки Количина:
1
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
YFGXBHMX

Поврзани производи