Топла Возрасни Дете Божиќ Елени Еленски Костим Уво Партија Коса глава бенд Реквизит за Кога Фаза Девојка Ноќ Надвор Партија Оркестарот Корист Подарок
Ново - 49 %

Топла Возрасни Дете Божиќ Елени Еленски Костим Уво Партија Коса глава бенд Реквизит за Кога Фаза Девојка Ноќ Надвор Партија

Залиха
DEN 231.36
DEN 118.00
Износот:


Опис :
- Материјал : Крпа
- 100% сосема нов и висок квалитет
- Објект : Возрасен или Дете
- Ова е многу модни headband, ќе биде во центарот на вниманието на партијата со прилично headband и тоа е совршен додаток за секој магичен Партија
- Совршени за возрасни во Christma, Костим фенси се облекуваат, cosplay
Спецификација :
- 9.5 cm X 9cm/3.74 во X3.54in
- Тежина : 22g
Пакетот Вклучува :
1pc Божиќ Коса Додаток Декорација Дома Партија Главата Обрачот
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.
Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Платно
Шема:
Никој
Повод:
Свадба
Големина:
M
Бренд Име:
MagiDeal

Поврзани производи