1pcs Галакси шарени Кристална Топка Кал Креативни Моделирање Деца Интелигентни Магија Сјајна Лигите за Деца Глина Китови Играчки
Ново - 30 %

1pcs Галакси шарени Кристална Топка Кал Креативни Моделирање Деца Интелигентни Магија Сјајна Лигите за Деца Глина Китови Играчки

Залиха
DEN 183.36
DEN 128.00
Износот:


1pcs Галакси шарени Кристална Топка Кал Креативни Моделирање Деца Интелигентни Магија Сјајна Лигите за Деца Глина Китови Играчки Опис : заштита на Животната средина материјал производство, безбедно и нетоксични Бои : Шарени Материјал : Смола Употреба : Играчки, децата подароци, DIY производи, кристално боја кал Големина : 6.5 * 4.5 CM Карактеристики : Неверојатни меки лигите и супер забавно да се игра со Голем стрес знаците за возрасни и деца, тоа е идеален за уметности, занаети, и училишни проекти на Оваа играчка може да биде тешко да се мачкам, нека ви се релаксираат во цврста состојба
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2.купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови, објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот tu врати предметите. 3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Почитувани купувачи, По приемот на стоката ве молиме да се оцени нашите производи.Ако нашите производи се добри,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и запишете ги вашите ставови за нашите производи и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Plasticine Боја Број:
Полна Боја
Предупредување:
no
Број На Модел На:
TOY099
Пол:
Унисекс
Износот на бојата plasticine:
Полна Боја
Тип:
Обоени Глина
Бренд Име:
луди спин
Возраст Опсег:
> 3 години

Поврзани производи