6pcs/многу Печени пудинг шише 6 мус желе јогурт со висока температура стаклено шише
Ново - 0 %

6pcs/многу Печени пудинг шише 6 мус желе јогурт со висока температура стаклено шише

Залиха
DEN 686.40
DEN 686.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
Број На Модел На:
YS-10000
Пакување:
6~10
Материјал:
Стакло
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Храна
Големина:
M
Капацитет:
100

Поврзани производи