Visuo Xs809hw Xs809w Xs809 Резервни Делови за Мотори моторни сечилото Главните опрема Пропелер Guard Прстен сет

Visuo Xs809hw Xs809w Xs809 Резервни Делови за Мотори моторни сечилото Главните опрема Пропелер Guard Прстен сет

Залиха
DEN 600.00
Износот:


Visuo Xs809hw Xs809w Xs809 Рк Летало Quadrocopter Резервни Делови 4pcs моторни + 4pcs сечилото + 4pcs Главните опрема + 4pcs Пропелер Guard Прстен во собата.
Пакување Детали

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
TOMYEA
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
XS809HW
Големина:
xs809hw
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
реквизитите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
guard

Поврзани производи