dongsheng H P Господ Волдеморт Horcrux Deathly Hallows за Женски Прстени, Црна и Жолта Гем Прстен Ретро Кристал Прст Ring25
Ново - 25 %

dongsheng H P Господ Волдеморт Horcrux Deathly Hallows за Женски Прстени, Црна и Жолта Гем Прстен Ретро Кристал Прст Ring25

Залиха
DEN 57.60
DEN 43.00
Износот:


dongsheng H P Господ Волдеморт Horcrux Deathly Hallows за Женски Прстени, Црна и Жолта скапоцен камен Прстен Ретро Кристал Прст Прстен-25 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и
Големина 6 : Дијаметар 17mm,ширина 8мм
Големина 7 : Дијаметар 18mm,ширина 8мм
Size 8 : Дијаметар 19mm,ширина 8мм
Големина 9 : Дијаметар 20mm,ширина 8мм
Големина 10 : Дијаметар 21mm,ширина 8мм
Големина 11 : Дијаметар 22mm,ширина 8мм
Size 12 : Дијаметар 23mm,ширина 8мм
Големина 13 : Дијаметар 24mm,ширина 8мм


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
17-008
Површината Ширина:
8мм
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Поврзани производи