80 мм Фенг шуи Кварцен Кристал Лотос Цвет Занаети Стакло Paperweight Украси Фигурини Дома Свадба Партија Оркестарот Подароци и Сувенири
Ново - 0 %

80 мм Фенг шуи Кварцен Кристал Лотос Цвет Занаети Стакло Paperweight Украси Фигурини Дома Свадба Партија Оркестарот Подароци

Залиха
DEN 355.20
DEN 355.00
Износот:


..
80 мм Кварцен Кристал Лотос Цвет Занаети Стакло Paperweight Fengshui Украси Фигурини Дома Свадба Партија Оркестарот Подароци и Сувенири
Име : 80mm Кварцен Кристал Лотос Цвет Хартија Занаетите Стакло Fengshui Свадба Украси Фигурини За Дома Партија Декорација Материјал : Кристал K9 големина : 80mm * 50mm Боја : Сина, Зелена, Црвена, Транспарентна, Розова, Виолетова, Жолта, Мулти Обоени Употреба : Уметност & Колекционерски, Хартија Тежина, Занаети, Подароци, Свадба Декорација, Дома Декорација

Декларираните карактеристики

Материјал:
Кристално
Тема:
Цвет
Стил:
Религиски
Бренд Име:
SIBAOLU
Големина:
80mm*50mm
Употреба:
дома декорација,свадба сувенири,fengshui производи подароци

Поврзани производи