KOKNIT Led Капчиња Куки Професионални 9 во 1 Led Светло До Игли за Плетење Со 5 Бои Случај USB Игли за Плетење Ткаат за Шиење
Ново - 60 %

KOKNIT Led Капчиња Куки Професионални 9 во 1 Led Светло До Игли за Плетење Со 5 Бои Случај USB Игли за Плетење Ткаат за Шиење

Залиха
DEN 1731.84
DEN 693.00
Износот:


KOKNIT Led Капчиња Куки Професионални 9 во 1 Led Светло До Игли за Плетење Со
5 Бои Случај USB Игли за Плетење Ткаат за Шиење.
10 x Stich Одлуки 1 x Бод Носители 3 x Игли за Плетење 6 x Пластични Игли за Шиење/Предиво Игли 2 x Игла Точка Заштитници 1 x Ред Контра 1x Ножици 1 x Measure Лента 1x Кожа случај
9 x Меѓусебно Глави Капчиња Куки 2.0 mm/ 2.5 mm/ 3.0 mm/ 3.5 mm/
4.0 mm/ 4.5 мм/ 5.0 mm/ 5.5 мм/ 6.0 mm/6.5 mm

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
CK093
Тип:
Капчиња Кука
Материјал:
Пластични делови
Употреба:
рака за шиење
Бренд Име:
KOKNIT
9 меѓусебно глави големина на:
2.5 MM до 6.5 MM
2 СВЕТЛИНАТА НИВОА:
2 нивоа на Осветленост
Посебна функција:
Тоа може да се користи како мала светилка кога тоа не е инсталиран

Поврзани производи