Нов Дигитален Дисплеј Двојна USB 5V 1А 2.1 Мобилен Моќ Банка 18650 Батерија Полнач PCBA Плоча LCD Модул Полнење
Ново - 20 %

Нов Дигитален Дисплеј Двојна USB 5V 1А 2.1 Мобилен Моќ Банка 18650 Батерија Полнач PCBA Плоча LCD Модул Полнење

Залиха
DEN 121.92
DEN 97.00
Износот:


CP0012786
Ве молиме додадете ја оваа ставка за да вашиот види листа, така што ќе може да добијат цена ажурирање за тоа преку е-маил.
Еве како :
Кликнете на Add за да се Види листата на копчето под Место обид или Купи Тоа Сега копчето.
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Микро USB влез : 5 V 1А
USB Излез : 5 V 2.1 A / 5 V 1А(Двоен режим на USB интерфејс)
Полни се прикаже : интелигентни дигитален дисплеј
Батерии Тип : течни литиум-јон батерии (18650)
Производ Големина : 57mm x 28mm
Големина на екранот : 27mm x 17mm
Карактеристики :
Ова е мобилен моќ модул Додатоци, 18650 Коло школка.
Задоволување на индивидуалните потреби на вашите DIY, но мора да се разбере основните електронски собранието.
Плоча доаѓа со заштита функција : Полнење overcharge заштита,
над-испуштање заштита, како прекуструјна заштита.
Интелигентни излезен уред по целосно полнење, автоматски стоп полни, за да се спречи мобилни телефони overcharge.
Излезниот напон и струја стабилна, нема да им наштети кориснички уреди.
Инструкции за инсталација :
На коло е поврзана на батерија негативни Б-, Б + е позитивен, не поврзување обратна,
поврзување обратна ќе изгори одборот, батеријата е поврзуваат во паралела заварување, составувањето на батеријата.
Имајте на ум дека изолација помеѓу батеријата и на коло, батерија доведе да не допре коло,
така што нема да предизвика краток спој.
Пакет се вклучени :
1x PCBA Плоча (Случај не е вклучена)
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS,DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Брзо полнење:
No
екран:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Тип:
USB
Батеријата Број:
Други
Пакет:
No
Интелигентни Полнење:
No
Број На Модел На:
Мобилен Моќ Банка Полнач
Употреба:
Други

Поврзани производи