ТОП Поларизирана Деца очила за сонце, Момчиња, Девојки Бебе Доенче Сонце Очила UV400 Eyewear Дете Нијанси Oculos Infantil

ТОП Поларизирана Деца очила за сонце, Момчиња, Девојки Бебе Доенче Сонце Очила UV400 Eyewear Дете Нијанси Oculos Infantil

Залиха
DEN 185.76
Износот:


Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
23mm
Број На Модел На:
New802
Леќа Ширина:
54mm
Пол:
Момчиња
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Стил:
Плоштад
Одделот За Името:
Деца
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Бренд Име:
BINSYSU
Eyewear материјали :
Силикони

Поврзани производи