Црна Задните Автомобил Авто Шофершајбната Wiper Рака За АУДИ А3 8P 2003-2013 За A4 B6 B7 2000-2007 # 8E9955407C
Ново - 35 %

Црна Задните Автомобил Авто Шофершајбната Wiper Рака За АУДИ А3 8P 2003-2013 За A4 B6 B7 2000-2007 8E9955407C

Залиха
DEN 507.84
DEN 330.00
Износот:


Новата Црна Задните Шофершајбната Wiper Рака За АУДИ А3 А4 #8 E9955407 C
Карактеристики :
Издржливи и долг животен век.
Совршен резервни замена.
Лесно да се инсталира.
Спецификација :
- Поставување на Возило : Задните
- Материјал : Пластика
- Боја : Црна
- Должина на : 43cm
- Производителот Дел Број : 8 E9955407 C
- ОЕМ Број : 8 E9955407 C
Fitment :
за АУДИ А3 8 P 2003-2013
за AUDI A4 B6 2000-2004
за AUDI A4 B7 од 2004 до 2007 година
Само за референца,Pls потврди производот, ако тоа одговара на вашиот автомобил пред да ја купите.
Пакет Се Вклучени :
1 x Задните Wiper Рака
Answer : ___________________________ Note :
Нема Инструкции Се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо!!!

Декларираните карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Бренд Име:
Autoleader
Име На Модел:
Никој
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Висина:
42cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
издржлив
Година:
2014Year
Боја:
Црна
Производителот Дел Број:
8E9955407C

Поврзани производи