Balibali Најновите Нараквици Жените Boho Хривнија Накит Бохемски Femme Рачно Изработени Црвени Усни Семе Мониста Женска Сопруга Подароци
Ново - 49 %

Balibali Најновите Нараквици Жените Boho Хривнија Накит Бохемски Femme Рачно Изработени Црвени Усни Семе Мониста Женска Сопруга

Залиха
DEN 215.04
DEN 109.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Должина:
16-22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
М-B0419
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
Balibali
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Црвени усни
Синџир Тип:
Семе мушка Рака Јаже
Материјал:
miyuki семе мониста

Поврзани производи