KBAYBO Воздух Овлажнител Етерично Масло темно дрво Ароматерапијата Прочистувач на Воздух кул Магла Создателот Природни Растителни Чисти Етерични Масла се Опуштите
Ново - 52 %

KBAYBO Воздух Овлажнител Етерично Масло темно дрво Ароматерапијата Прочистувач на Воздух кул Магла Создателот Природни Растителни

Залиха
DEN 1099.20
DEN 528.00
Износот:

KBAYBO Воздух Овлажнител Етерично Масло темно дрво Ароматерапијата Прочистувач на Воздух кул Магла Создателот Природни Растителни Чисти Етерични Масла се Опуштите
Користејќи Метод : СВЕТЛО Копче притиснете првиот: се сврти на LED светло, боја промени автоматски Притиснете второ : изберете една од LED светла боја ви се допаѓа Притиснете трето : одберете слабо или bringht боја МАГЛА Копче Притиснете прво : континуирано магла излегува Притиснете второ : 1 час тајмер Притиснете трето : 3 часовен тајмер Притиснете четири : 6 часовен тајмер Забелешка : Бидете сигурни да го користите благ детергент ако сакате да ја исчистите овлажнител Не се пополни на вода во текот на Макс линија во секое време. Не го вклучите енергија кога резервоарот е празен. Се чисти редовно, како за Одржување настава за да се избегнат грешките.
Одржување настава : Додадете мала количина на топла кујна детергент смена. Се чисти со вода. користете брис за да ги избрише нежно, а потоа употреба ткаенина за чистење за сува тоа лесно.
Карактеристики :
1) Компактен и елегантен дизајн, посебно направени за оние кои имаат длабока љубов за живот и да имаат добар вкус.
2) Ултра-фини и единствен магла за да се осигура дека секој етерично масло е добро се апсорбира, што ќе ви овозможи да уживате во БАЊАТА во секое време и насекаде.
3) Етерични масла и магла молекули нежно се доставува во секој агол да и се даде ново искуство на безбедно, удобно и ефикасна употреба на етерични масла.
4) Супер тивко со ултразвучно технологија за да ви овозможи да работат на леснотија, спиење звук, и лесно да се справи со вашата работа.
5) Стабилен и сигурен автоматско исклучување за безбедност систем кој ви овозможува лесно да уживаат интелигентен живот кога водата се користи нагоре.
6) Ефикасно ги убие бактериите и прочистување на воздух за нега на кожата и добро здравје, суштински guard за вашиот дом и канцеларија!
Превозот: 1. имаме САД, ES, RU, АУ, велика БРИТАНИЈА, ДЕ и FR странство магацин, транспорт датум е околу 5-10 работни дена. 2. постојат различни Превозот метод од Кина, можете да видите на превозот датум кога ќе изберете превозот метод. 3. ние ќе брод пратката надвор според плаќање време. Ве молиме љубезно се чека за пратката повеќе трпеливо, можете да не контактирате во секое време да знаете некои превозот или други проблеми. По-продажбата на услугата : 1. Период на гаранција: Една година 2. Молам, падна слободно да не контактирате доколку вашиот производ има некои квалитет проблем, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 3. ние не нудиме услуга по продажбата ако овлажнител беше прекината од страна на себе си. ве молиме разбирање!
Сервис И Повратни Информации
KBAYBO фокус на високо-квалитетни производи, исто така, имаат добар квалитет на услуга за секоја клиенти.
Ако имате било какви сугестии/проблем откако ќе ја прими пратката, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги задоволи решение.
Нашиот напредок, бидејќи сите вас!

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
АУ, ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
сертификација:
CE,АДС,RoHS,UR,EMF,EMC,ГШ,УЛ,САШО,LFGB,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Функција:
Ароматерапијата
Контрола На Влажноста На Воздухот:
упатство
Класификација:
Humidification
Број На Модел На:
К-H25
Обликот:
Класичен Columnar
Магла Штекер Количина:
еден
Humidification Метод:
Магла Празнење
Инсталација:
Tabletop / Преносни
Времето на пазарот:
Август-15
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Употреба:
Апарати за домаќинство
Бренд Име:
KBAYBO
Бучава:
Humidifying Капацитет:
380ml/h
Моќност Тип:
A. C. Извор
Примена:
21-30㎡
Времето Функција:
Yes
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Слаб Излез (литри / ден):
30ml/h
Напон (V):
100V~240V
Капацитет:
300ml
Моќност (W):
12W

Поврзани производи