Мода За P8 Лајт 2017 Телефон Случај Јаглерод Влакна TPU Силикон Покрие Мека Случај За Huawei P8 P9 P10 Лајт Плус Колега 8 9 Funda Capa
Ново - 20 %

Мода За P8 Лајт 2017 Телефон Случај Јаглерод Влакна TPU Силикон Покрие Мека Случај За Huawei P8 P9 P10 Лајт Плус Колега 8 9

Залиха
DEN 153.12
DEN 122.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
За Huawei P8, За Huawei P8 лајт, За Huawei P9, За Huawei P9 лајт, За Huawei P10, За Huawei P10 лајт, За P8 лајт 2017, За Huawei P9 Плус, За Huawei P10 Плус, За Huawei Чест 8, За Huawei Колега 8, За Huawei Колега 9
Бренд Име:
TUMI.Ново
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Тешки Заштита
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
case For Huawei honor 8
Карактеристики:
Мека Јаглерод Силикони Случај За Huawei P8 Маска
Модел 1:
Мека Јаглерод Силикони Случај За Huawei P8 Маска
Модел 2:
Мека Јаглерод Силикони Случај За Huawei P8 лајт Маска
Модел 3:
Мека Јаглерод Силикони Случај За Huawei P9 Маска
Модел 4:
Мека Јаглерод Силикони Случај За Huawei P9 лајт Маска
Модел 5:
Мека Јаглерод Силикони Случај За Huawei P10 Маска
Модел 6:
Мека Јаглерод Силикони Случај За Huawei P10 лајт Маска

Поврзани производи