година мода накит од не ' рѓосувачки челик locket pendant Етерично Масло Diffuser ароматерапијата lockets со синџир за продажба

година мода накит од не ' рѓосувачки челик locket pendant Етерично Масло Diffuser ароматерапијата lockets со синџир за

Залиха
DEN 479.52
Износот:


2016 година нерѓосувачки челик pendant мода накит Етерично Масло Diffuser круг ароматерапијата лебди lockets
dimeter : 30мм
>>за превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail до сите земја или e Packet во САД. Но, ако потрошувачите трошат повеќе од на производи ,ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух mail и e Packet обично ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена. да Бразил, тоа ќе биде побавно, понекогаш ќе биде повеќе од 60days.
>>за враќање
Ние прифаќаме врати
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
>>за Повратни информации
Вашето големо задоволство е нашата бескрајна мотивација.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. ви благодариме за вашата голема слава и голем фидбек.
ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. ви благодариме за вашата помош.
>>за нас
ние сме фабрика, обичај прави е на располагање. ако ви треба некои примероци, ние ќе ви понуди бесплатно, но ќе мора да плаќаат поштарина. ако сакате да ги нарачате тука и треба некои други примероци, ние ќе ви испратиме мостри заедно со вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KUBOOZ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
pendant 0012
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Објектот:
моден накит
CATAGORY:
locket pendant
квалитет:
висок квалитет со гаранција
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
како Слика
Големина:
30мм
Стил:
Моден
Пакет:
Едно парче една торба
Обичај:
Yes
дизајн:
логото pendant

Поврзани производи