PINNY Буда Главата Ароматични Масла Режач Керамички Ароматерапијата Светилка Свеќа Арома Печка на Нафта Светилка од Суштинско значење Дома Деко Темјан Режач
Ново - 10 %

PINNY Буда Главата Ароматични Масла Режач Керамички Ароматерапијата Светилка Свеќа Арома Печка на Нафта Светилка од Суштинско

Залиха
DEN 907.20
DEN 816.00
Износот:


Име : Керамички Масло Режач Материјал : Керамички Големина : 10cm*14cm(Ширина*Висина) Боја : Како на Сликата Процес Тип : Рачно Изработени Пакет се Вклучени : 1 XOil Режач е Применливо : Дневна Соба, Спална соба, Хотел, Ресторан, Тоалет,Јога,Канцеларија И Така Натаму Карактеристики : Свеж Воздух, Добро Спие, Смирени Емоции, Ублажување на Анксиозноста, Олеснување на Замор, И Така Натаму. Answer : ___________________________ Note : 1.кога сте надвор, pls snuffed свеќа.2. Ако вода или масло врела сува, pls не додавајте вода наскоро, почекајте режач кул, во спротивно, тоа ќе биде скршен


1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
започнете
крајот

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Број На Модел На:
Арома Режач
Тип:
Арома Режач
Бренд Име:
PINNY
Класификација:
Темјан База
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Апликацијата Област:
дневна соба
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Материјал:
Керамички
Приклучок Тип:
Никој

Поврзани производи