Гроздобер Лудиот Коњ СТП Кожа Mens Половината Торба Патување Fanny Пакет Појас Циклуси Хип Сокол Торба Паричникот Purses Телефон Торбичка
Ново - 30 %

Гроздобер Лудиот Коњ СТП Кожа Mens Половината Торба Патување Fanny Пакет Појас Циклуси Хип Сокол Торба Паричникот Purses Телефон

Залиха
DEN 910.56
DEN 637.00
Износот:


Материјал : Лудиот коњ стп кожа Димензии : Должина : 12cm Ширина : 6cm Висина : 17cm

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
GUMST
Обликот:
Кутија
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Главен Материјал:
PU
Големина:
Должина

Поврзани производи