Романтични Едноставна Нерѓосувачки Челик Бесконечност Симбол Ѓердани се Зголеми Златна боја Жените Синџир Шарм Вечноста Приврзоци
Ново - 49 %

Романтични Едноставна Нерѓосувачки Челик Бесконечност Симбол Ѓердани се Зголеми Златна боја Жените Синџир Шарм Вечноста Приврзоци

Залиха
DEN 431.52
DEN 220.00
Износот:


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии.
ОБЈЕКТОТ ФОТОГРАФИЈА
100% Вистински Фотографии
Фотографиите Се Сите Околу 100%
Лице Зеде Во Нашата Продавница.
Ве Молиме Во Вид Преовладуваат
Разлики Во Бојата Може Да Биде Предизвикана
Од Некои Други Причини , Ве Молиме Во
Вид Преовладува.
Изберете Соодветна Големина
Макро Фотографија, Ве Молиме
Изберете Соодветна Големина, Кога
На Ставање На Ред. Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
ТЕСТ ИЗВЕШТАЈ
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Избегнувајте хемикалии
Избегнувајте бања
Избегнувајте пот
Да се избегне несреќа
Полетување кога се спие
Се чисти со мека крпа
Запечатени за складирање
Одделно складирање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
GX1004
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Алфа Елемент
Pendant Големина:
17*6mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Технологија на обработка:
вакуум позлата
Место на Потекло:
Yiwu Град, Жеџијанг
Облечен Повод:
Партија / Матурска/Подарок/Свадбена / Ангажман
Тежина:
3g
Метална боја:
Роуз Злато
Пакет:
OPP Вреќа или кутија за накит
Is_customized:
yes

Поврзани производи