1000pcs/многу RFID 13.56 Mhz nfc Ознака Токен Копче Прстен IC ознаки МФ 1K s50 на унодц компатибилен дел на NFC производи
Ново - 10 %

1000pcs/многу RFID 13.56 Mhz nfc Ознака Токен Копче Прстен IC ознаки МФ 1K s50 на унодц компатибилен дел на NFC производи

Залиха
DEN 5040.00
DEN 4536.00
Износот:


1000pcs/многу RFID 13.56 Mhz nfc Ознака Токен Копче Прстен IC ознаки
Карактеристики : 100% Сосема Нов
Материјал : ABS
Работата фреквенција : 13.56 Mhz
Откривање на далечина : 3-10cm
Компатибилен со сите Вратата за Влез систем
Лесно да се носат
Отпорен на вода
Секој доаѓа со Клучните прстен вклучени
Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап
Нема надворешни моќ е потребно.
Сосема нов клуч индуктивен картичка за влез guard систем.
Тоа важи и за контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќање.
Answer : ___________________________ Note : оваа ознака не може да се користи за да копирате, ако треба да се копира други ознаки, pls место цел на овој линк :
Тоа не може да го измени UID од MCT, ако треба да се ревидира UID од MCT, pls проверете на линкот :
Пакет Содржина :
1000 x RFID Копче-fobs
Забелешка : ве молиме кажете ни ја вашата омилена боја
Ако нема порака за боја, ќе испрати случајно боја, генерално, сина боја.
Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
LH-ICTAG-001
Бренд Име:
zhizaibide

Поврзани производи