Секси Пенисот Торта Калап За Роденден Фондан Торта Чоколади Мраз и Сапун 8 Пенисот Форма Торта Мувла+ Голема Големина Силикони Торта Габи,

Секси Пенисот Торта Калап За Роденден Фондан Торта Чоколади Мраз и Сапун 8 Пенисот Форма Торта Мувла+ Голема Големина Силикони

Залиха
DEN 378.72
Износот:

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, одобрен од страна на FDA и SGS.
П : Зошто никој не одговори од мене?
A : 24hours on-line. Невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.
Нашите производи се во голема побарувачка во Европа и Америка, и многу од нив се извезуваат на клиенти во Југоисточна Азија,Индија, Блискиот Исток,Нашата компанија ужива добар углед дома и во странство.
П : Како функционира вашиот фабрика не носат до контрола на квалитетот ?
A : Квалитетот е приоритет. Колку долго примерок цел подготвени?И колку долго време на масовно производство?
A : Примерок цел : три дена
Масовно производство : обично 25-30 дена. Кога никој не ви одговори , ве молиме оставете ја вашата порака. Луѓето секогаш се придава голема важност за контрола на квалитет од самиот почеток до крајот на производство.
Компанијата Информации
компанијата информации
Ningbo Areyoucan Прибор Co.
Ние се работи на фабрика строго во согласност со ISO9001 системот. Биде безбедно да се користи во печки, микробрановите, машина за перење и фрижидер. Што е MOQ?
A : Ние може да се направи според тебе потреби.
Секси Пенисот Торта Калап За Роденден Фондан Торта Чоколади Мраз и Сапун 8 Пенисот Форма Торта Мувла+ Голема Големина Силикони Торта Габи,
Овој производ е најпопуларниот kitchenwares и печење алатки во западните земји. Што може. Биде способен да се депонира.Лесно да се чисти. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П.
Сертификати
Пакување & Испорака
Зошто да го одберете нас?
За производите
1. Тоа е не-токсични, невкусна и лесно да се чисти.
Навремена Испорака&добра Услуга се the Timely Испорака&добра Услуга се гаранција за нашата долготрајна соработка. Секој производ ќе биде целосно составуваат и внимателно тестирани пред тоа е спакувана за пратката. дали можете да додадете нашето лого на производи?
A : Да. Ние сме подготвени да ги споделат бесконечните можности за бизнис со clinets целиот свет.
ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Со години професионална производство искуство!
2. Суштината на нашата компанија култура е искреност и кредит. Серија на нашите производи биле доделени со CE,ROHS,LFGB,ETL,ССА,NSF тврдења.
За компанијата
1. И нашата цена, ќе се намали од трговско друштво, бидејќи ние сме производство.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
IYOUNICE
сертификација:
LFGB
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
6673
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Точка име :
торта мувла
Тежина:
150g+75g
cupcake:
moldes де silicona
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Jell
Производот Категорија:
Торта Мраз Фах Мувла

Поврзани производи