година Ретро Гроздобер Був Penant Ѓердани Блок Вежба Hollowing Врежан Симпатична Був Pendant долг синџир на Ѓердан Подарок ѓердан
Ново - 31 %

година Ретро Гроздобер Був Penant Ѓердани Блок Вежба Hollowing Врежан Симпатична Був Pendant долг синџир на Ѓердан Подарок

Залиха
DEN 57.60
DEN 40.00
Износот:


Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 15-45days . Ако цел>$150 , Слободни DHL/EMS/Федекс/ТНТ. Итн . 3-7days. Ако ordew>$5,Бесплатна E-пакет. Само САД, ако цел

Декларираните карактеристики

Метална боја:
1
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A293
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Ниту Еден
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
BASEHOME
Должина:
65CM
Компатибилност:
сите
Функција:
ѓердан
Тип На Објект:
Pendant Ѓердани
Парична казна или Моден:
моден ѓердан
Стил:
тренди neckalce
Пол:
жените neckalce
Материјал:
був ѓердан
1:
ретро ѓердан

Поврзани производи