cunzhi Топла Продажба Мека TPU Покрие Случај За Ulefone Близнаци Про Посебни Мобилен Телефон Назад Школка (Подарок Екран Заштитник HD Филм)
Ново - 7 %

cunzhi Топла Продажба Мека TPU Покрие Случај За Ulefone Близнаци Про Посебни Мобилен Телефон Назад Школка (Подарок Екран Заштитник

Залиха
DEN 92.16
DEN 86.00
Износот:


Забелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина. Сепак, тоа е брзо за многу земји. 2. ако ви е потребна за следење на No.ве молиме обрнете повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање (испорака на владата за : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,90 % од дестинацијата земји за поддршка на логистика следење на екранот). 3.Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. 4.Мониторот не е исто.Покаже ефектот не е исто.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Бренд Име:
cunzhi
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
За Ulefone Близнаци Про
Компатибилен Бренд:
Ulefone
Број На Модел На:
За Ulefone Близнаци Про
Тип:
Случај

Поврзани производи