Нов Висок Квалитет на телефонот случај за Doogee F7 Случаи Покрие Fundas Мобилен Телефон Торба Флип Нагоре и Надолу Случај
Ново - 15 %

Нов Висок Квалитет на телефонот случај за Doogee F7 Случаи Покрие Fundas Мобилен Телефон Торба Флип Нагоре и Надолу Случај

Залиха
DEN 239.52
DEN 204.00
Износот:

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на примачот име и презиме, детални адреса, проверете го и поштенски код и телефонски број, ви благодарам.

Декларираните карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За Doogee F7
Модел 1:
За Doogee F7

Поврзани производи