12 компјутери/set Симпатична Дијамант Гел Пенкало Млечниот Крава Пенкало 12 Бои корејски Канцелариски papelaria Материјал Escolar Училиште Материјали
Ново - 15 %

12 компјутери/set Симпатична Дијамант Гел Пенкало Млечниот Крава Пенкало 12 Бои корејски Канцелариски papelaria Материјал Escolar

Залиха
DEN 212.64
DEN 181.00
Износот:


Инспирација : Млечно.
Боја на каросеријата : 12 боја.
Мастило боја : Исти со телото на пен.
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина од 15cm.
Тежина : 9g.
Функција : Гел пенкало / Подарок.

Декларираните карактеристики

боја:
12 компјутери мешање
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
XYDDJYNL
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
C0922-12
Материјал:
Пластични
Употреба:
За статистика, канцелариски
Големина:
15cm

Поврзани производи