Преносни Патување Играта Кој Сум јас Семејството Партија Одбор Игри За Деца 2-6 Играчи 74 Картички, 6 headbands, 24 чипови, 1 hourglass тајмер
Ново - 5 %

Преносни Патување Играта Кој Сум јас Семејството Партија Одбор Игри За Деца 2-6 Играчи 74 Картички, 6 headbands, 24 чипови,

Залиха
DEN 623.52
DEN 592.00
Износот:

Партија Игри Одбор Игра за деца 2~6 Играч ПОСТАВИТЕ *1 Смешно Детска Играчка Едукативни Играчки Укажуваат на Возраст од 3 години + 1 Сет Вклучува : 74 Погоди Картички, 6 Headbands, 24 Чипови, 1 Hourglass тајмер За 2-6 играчи Descrip други играчи карактер, Погоди картичка кој сум јас за да победи на играта! Преносни и лесно да се игра англиски Верзија (англиски Настава)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
AIBOULLY
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
игра на табла
Објектот:
семејство игра
Состојба:
Нови
Тип:
детска играчка
За:
2-6 Играч

Поврзани производи