Жените Стп Кожа Здолниште Есен Streetwear Повик За Канцелариска Работа Носат Bodycon Молив Здолниште Со Висок Појас Долго Сомот Здолништа Жените Jupe
Ново - 33 %

Жените Стп Кожа Здолниште Есен Streetwear Повик За Канцелариска Работа Носат Bodycon Молив Здолниште Со Висок Појас Долго Сомот

Залиха
DEN 427.20
DEN 286.00
Износот:


p&п име на Производ жените здолништа Член број BY30 S1611110103 Ткаенина и кожа Боја црна кафе сина, сива вино-црвена Големина S M L Во Место го НАПРАВИ ВО КИНА Тип Верзија Тенок Умерена Губат Еластичноста Inelastic Умерена Еластична Дебелина Тенка Умерена Дебелина, Перење Информации Не bleachable
Големина Должина Половината Ширина Хип Ширина Единица cm инчен cm инчен cm инчен S 73 28.7 72 28.3 82 32.3 М 74 29.1 76 29.9 86 33.9 L 75 29.5 80 31.5 90 35.4 XL 76 29.9 84 33.1 94 37.0 2 XL 77 30.3 88 34.6 98 38.6 ве Молиме имајте во предвид : мерка грешка во рок од 1-3cm (0.39-1.18 инчи) е нормална
За боја различни :
Боја разликата е неизбежна, бидејќи објектот слики се снима во различни средини или гледано во различни компјутерски монитори. Ние се обидовме потрудиме да ви ги сликите од повеќето слични на реалните предмети. Понекогаш, може да биде бојата разликата помеѓу предмети ќе се добијат и на сликите можете да го видите на нашата онлајн продавница. Ние ќе бидеме благодарни ако може да се прифати боја разлика и не ни даваат негативни повратни информации. Ви благодариме за разбирањето!
Paymenet : во Моментов aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi, банкарски трансфер, итн
1.ќе повратни информации е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем повратни информации од 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
2.ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!
3.ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
4.Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Молив
Бренд Име:
Abasona
Број На Модел На:
BY30S1611110103
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Faux Кожа,Полиестер
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
боја:
црна, сина, сива вино-црвена кафе
Големина:
S M L
Тип Верзија:
Тенок
облека:
Жените Здолништа
кожа здолниште:
bodycon здолниште
партија клуб здолниште:
повик здолниште
канцеларија здолниште:
молив здолниште
Стил:
Европски и Американски Стил

Поврзани производи