Благодатта Јуни Кореја Стил Минерална Вода Шише Форма Клип на Обетки Нема Прободен за Девојка Партија Слатки Долги Обетки Шарм Накит Нови
Ново - 15 %

Благодатта Јуни Кореја Стил Минерална Вода Шише Форма Клип на Обетки Нема Прободен за Девојка Партија Слатки Долги Обетки Шарм

Залиха
DEN 173.76
DEN 148.00
Износот:


Земени
Благодатта Јуни Кореја Стил Минерална Вода Шише Форма Клип на Обетки Нема Прободен за Девојка Партија Слатки Долги Обетки Шарм Накит Нови
Големина на : Минерални шише за вода за 3.1*1cm
Пакет се вклучени : 1 пар *обетки

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WSEJ312
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски

Поврзани производи