Отворено Водоотпорен видео надзор Камера Домување Suveillance Камера Домување 37*14*11cm

Отворено Водоотпорен видео надзор Камера Домување Suveillance Камера Домување 37*14*11cm

Залиха
DEN 1760.16
Износот:


Отворено Водоотпорен видео надзор Камера Домување Suveillance Камера Домување
Употреба : Широко се користи во областа на финансиите, политиката, правото, патишта, училишта и други следење прилики. Тоа е погоден за монтажа, инсталација и одржување на камерата.
Производот не содржи заградата. Цената е за домување само.
Купување Белешки
1. Камерата цената не вклучува моќ адаптер дел.
2. Ако постојат неколку бои да се избере, ве молиме оставете порака за боја, ако не и ние ќе го организира случаен испорака.
3. Ако постојат неколку конектори за да изберете, ве молиме оставете порака за конектор, ако не и ние ќе го организира случаен испорака премногу.
4. AHD камерата мора да се работи со AHD DVR; CVI камерата мора да се работи со CVI DVR; TVI камерата мора да се работи со TVI DVR; SDI камерата мора да се работи со SDI DVR. Ако не тоа ќе предизвика празна слика. Ова е многу важно за вашата камера.
5. Ако имате било какви прашања или ви се потребни истрага, може да зборувате со нашите продажни слободно.
Други Камери Решенија Можете Да ги Добиете Од нас : Мрежна камера : 720 P, 960 P, 1080 P
AHD камера : 720 P, 960 P, 1080 P
CVI камера : 720 P, 1080 P
TVI камера : 720 P, 1080 P
SDI камера : 1080 P
4in1 камера : 720 P, 960 P, 1080 P
Sony CCD : 1/3" 700 TVL EFFIO-E, 1/3"800 TVL EFFIO-А, 1/3"800 TVL EFFIO-V
За М руда јас nfo, Кликнете на "Контактирајте со Обезбедувачот" Сега !!!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
SV-8007
Бренд Име:
Lechancelink
Материјал:
Алуминиум легура
Големина на прозорец:
7.5*6.5 см
Домување Големина:
37*14*11cm
боја:
Беж

Поврзани производи