До 2015 Оскар Предвидување 2015 година од страна на Крис Philpott -Магија трикови

До 2015 Оскар Предвидување 2015 година од страна на Крис Philpott -Магија трикови

Залиха
DEN 95.52
Износот:


Оскар Предвидување 2015 година од страна на Крис Philpott
ДЕМО : http : //player.youku.com/player.php/sid/XODk3 ODgw ODI4/v. swf
Највпечатливото предвидување метод го видовме во изминатите години. Се ова денес и да се ПРЕДВИДИ ОСКАРИ.
"$10 е крадат за обемот на работа Крис стави во оваа работа."
Крис стави ЛУДИ вредност во оваа рутина. Тоа доаѓа во комплет со целосна уметнички дела можете да ги печатите и да ги користите за вашите предвидувања. Подготвени-на-go, ПРОФЕСИОНАЛНИ рутина. Само види на наставни видео и ќе биде подготвен за стои ovations недела.
Метод ќе удар вашиот ум, и ќе ги импресионира на подлец од тебе ветувам.
И тука е тајна : Во срцето на Оскар Предвидување 2015 година е метод е Крис' ваков 100th Мајмун (на вредноста). Тој е направен обичај трикови за вас за ова преземање.
И додека 2015 Оскари ќе доаѓаат и си одат, ќе биде примена размислување од овој трик да предвидувања ќе се направи за годините што доаѓаат.

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Магија Трикови:
Close-up Магија
Фаза Магија:
магијата упатство
монета магија:
магијата прстен
идеализам:
Levitation магија
магијата на книгата:
покер магија
Сметате магија:
Магијата предавање
јаже магија:
dove магија
магијата производи:
волшебник магија
магијата играчки:
магијата реквизити

Поврзани производи