320N/M Brushless 8000 12000 16000 mAh Долго Траење Cordless Голем вртежен момент 1/2 Литиум Батерија за Електрична Влијание Клуч
Ново - 47 %

320N/M Brushless 8000 12000 16000 mAh Долго Траење Cordless Голем вртежен момент 1/2 Литиум Батерија за Електрична Влијание

Залиха
DEN 15350.40
DEN 8136.00
Износот:320 N/M Brushless 8000 12000mah 16000m Ah Голем Капацитет Мултифункционален Cordless Литиум Батерија за Електрична Клуч
Забелешка : Она што клуч алатка Сет Вклучуваат ? Pls мора да биде врз основа на наместите сликата за да изберете клуч сет сакате. SET-12 A1/2//3/4 & SET-16 B1/2/3/4 фотографии покажува и може да се види што има во собата.

Декларираните карактеристики

Тежина:
1850g
Номинална Влезна Моќност:
/
Бренд Име:
HZ
Max. Вртежен момент :
320N.м
Димензии:
16cmx24cmx6cm
Номинална Напон:
21v
DIY Материјали:
Дрво
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Тип:
Полнење Електрични Клуч
Број На Модел На:
KKDW-320-9000mAh
is_customized:
Yes
Фреквенција:
50-60Hz
Извор На Енергија:
Батеријата
Не-Оптоварување Брзина:
2800RPM
Погоден Гром&Нут:
М4-M26
Li-Капацитетот на батеријата:
12000mAh/16000mah
Тип На Мотор:
Бакар Brushless Мотор
работно време:
150Mins
Не-Оптоварување Брзина:
0-2900r/мин
Max. Вртежен момент :
320N/M

Поврзани производи