М&J Слушалка За iPhone 6 6S 5 Телефонски приклучок за Слушалки Со Микрофон 3,5 мм Џек Бас Слушалки За Iphone на Apple Sumsang Спорт Слушалки
Ново - 20 %

М&J Слушалка За iPhone 6 6S 5 Телефонски приклучок за Слушалки Со Микрофон 3,5 мм Џек Бас Слушалки За Iphone на Apple Sumsang

Залиха
DEN 143.52
DEN 115.00
Износот:


2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не't план да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Пакет тежина : Околу.
Повратни информации :
1. Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. На ергономски дизајн, брадавица одделение силиконски уво muffs.
2) Далечински земји е околу 2-8 недели.
По-продажбата на Услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Квалитетот на производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 - 18 : 30 од понеделник - сабота Пекинг Време. Ние сме среќни да го следат вашите упатства. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Совршен подарок за себе или пријател Фабрика цена + Prossional Дизајн Тим + КК Тим Проверка на Квалитетот пред превозот + Професионална услуга По тим услугата + 24 часа on-line Капка Превозот Поддршка!
Пратката & Плаќање :
1.
И на следните форми на плаќање се прифатени од страна Aliexpress : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник. IOS уреди За Mp3 Mp4 плеери, таблети Компјутери, сите 3,5 мм музички плеери. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-5 дена откако ќе се направи исплата.М&J 2016 Година Стерео Слушалка За i Phone 6 6 S 5 5 S Слушалки Со Микрофон 3,5 мм Џек Бас Слушалки За Iphone Xiaomi Sony Спорт Слушалки Спецификации : Тип : Клипот Во Уво Слушалки Материјал : Aerospace Метал + TPE Боја : Црна,Бела,Зелена,Сина,Розова (Изборен) Конектори : 3.
За Царинските :
1.1 оз Карактеристики : оптимизација на Квалитетот на ексклузивни патент, метал и композитни vibrating membrance. Контактирајте со нас преку е-маил или нашиот трговија менаџер : Декан Ву, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.

Декларираните карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,Обични Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Конектори:
3.5 mm
Поддршка Apt-x:
No
Бренд Име:
М&J МЕЛОДИЈА & ПАТУВАЊЕ
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Линија Должина:
1.2 m
Број На Модел На:
160519ES10
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Приклучок Тип:
Линија Тип
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Безжичен:
No
Чувствителност:
115±2dB
Активен Бучава Отказ:
Yes
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Стил:
уво кука
Функција:
Микрофон, Поддржува музика, Поништување Бучава
Времето на пазарот:
2016 година

Поврзани производи