JLI Долг Нос Поправка на Одржување Алатки Електроника Пинцети Сет од не ' Рѓосувачки Челик 2 ПАРЧИЊА
Ново - 35 %

JLI Долг Нос Поправка на Одржување Алатки Електроника Пинцети Сет од не ' Рѓосувачки Челик 2 ПАРЧИЊА

Залиха
DEN 335.52
DEN 218.00
Износот:


Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со Aliexpress. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Ние го имаат една година гаранција за мотори. Ако постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. • Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка. Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
RST10, RST15
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JLI
Материјал:
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
ПОВРШИНА:
Condion:
100% нови
Примена:
Хемиски/Медицински/Електронски уред/Убавина/Garde
Количина:
2 парчиња/set
Состојба:
Бренд Нови
Код:
40-ЕТ-2PCSNZ-P

Поврзани производи