10Pcs 6mm Дијамант Обложени Core Вежба Битови Дупка Видов Стакло Керамичка Плочка Мермер
Ново - 12 %

10Pcs 6mm Дијамант Обложени Core Вежба Битови Дупка Видов Стакло Керамичка Плочка Мермер

Залиха
DEN 106.08
DEN 93.00
Износот:


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : сребро Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други Материјали и само потребите за вода за подмачкување. Може да се користи со стандардните електрични вежба. Секогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгори. Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба права. Големина : 6mm/0.236" Количина : 10 Компјутери/Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 10 x Дијамант Обложени Дупка Видов Вежба Битови


Декларираните карактеристики

Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Облицовка
Број На Модел На:
C18-46984
Материјал:
Други
Бренд Име:
YOFE
Употреба:
Други
Должина:
како се покаже слика

Поврзани производи