Дрвени Балет Чевли pointe чевли, балерина дрво танчерка , crapbooking форми на дрво, се сече испис недовршени дрво , недовршени форма

Дрвени Балет Чевли pointe чевли, балерина дрво танчерка , crapbooking форми на дрво, се сече испис недовршени дрво , недовршени

Залиха
DEN 479.52
Износот:


Внимание Боја на дрво може да бидат малку различни, поради следат , ви благодариме за вашето разбирање
Производ Детали
· Дрвен Материјал*1
· Големина : 3cm 4cm 5cm 6cm 8cm
·
Пакет се вклучени : 50 компјутери/многу или 100c/многу
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ - Обично околу 2-3weeks
- Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност
- Што е надвор од нашата контрола
ЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас
- Г ХЛ/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС се достапни
- ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака метод
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
- Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта)
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & заврши
- Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,ќе го испрати надвор како вашата нарачка адреса. Така бидете сигурни дека тоа е точно. - ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примате објектот , ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа
Плаќање
- Western Union/Paypal/трансфер/
Повратни информации
-Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
- Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблемите и да се направи сте задоволни.
-Ве молиме да ни даде позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни .тоа е важно за нас. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )

Декларираните карактеристики

боја:
4cm, 5cm, 6cm, 8cm
Големина:
50 pcs, 100 pcs
Повод:
Големиот Настан,Партија,Полот Откриваат,Св. Патрик,Пензионирање,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Роденден
Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
qubiclife
Број На Модел На:
РГ-02
is_customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
Материјал:
дрво,
Занает:
Рачно изработени

Поврзани производи