2Piece Бесплатен превозот Легура Обрачот Носот Прстени Тело Пирсинг Накит Лажен Нос Прстен Клип На Обетки Розово Злато Tragus Хеликс
Ново - 16 %

2Piece Бесплатен превозот Легура Обрачот Носот Прстени Тело Пирсинг Накит Лажен Нос Прстен Клип На Обетки Розово Злато Tragus

Залиха
DEN 47.52
DEN 40.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
SJ
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Isayoe
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи