Нови Деца Sequined Пердув Модерниот Џез Танц Носии За Девојки Ballroom Фустан Конкуренција Хип Хоп Танц Носии Деца
Ново - 8 %

Нови Деца Sequined Пердув Модерниот Џез Танц Носии За Девојки Ballroom Фустан Конкуренција Хип Хоп Танц Носии Деца

Залиха
DEN 901.44
DEN 829.00
Износот:


[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
Големина : S/M/L/XL/XXL/3 XL
S големина одговара за висина на 100-110cm
М големина одговара за висина 110-120cm
L големина одговара за висина 120-130cm
XL големина одговара за висина 130-140cm
XXL големина одговара за висина 140-150cm
3 XL големина одговара за висина 150-160cm
(1cm=0.3937 инчи ) (1inch=2.54 см)
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
FaymooLon
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
JZ7723
Материјал:
Полиестер,Spandex
Танц Тип:
Ballroom
Стил:
девојки sequins џез танц носии
елемент:
Костуми, Jacobs, Приливите Опсег, Чипка
Боја:
Црна
Големина:
110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm

Поврзани производи