Кинески стил Орел модел за 3D печатење на високо квалитетна волна&памук џемпер година Есен&Зима мода обичните џемпер мажите М-XXXL

Кинески стил Орел модел за 3D печатење на високо квалитетна волна&памук џемпер година Есен&Зима мода обичните џемпер мажите

Залиха
DEN 1439.52
Износот:


Кинески стил Орел модел за 3 D печатење на високо квалитетна волна&памук џемпер 2016 година Есен&Зима мода обичните џемпер мажите М-XXXL

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Техника:
Станот Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Шаблон Тип:
Животните
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Vrace & Hmase
Стил:
кинески стил
Број На Модел На:
5862
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Памук,Волна
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Сезоната:
Есен&Зима
квалитет:
висок-квалитет
Производ Карактеристики:
меки и удобни
Име 1:
џемпер
Име 2:
џемпер мажи
Име 3:
pullover мажи
боја:
како Слика
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL

Поврзани производи