Diy рачно изработени крпа додатоци 10мм 50yard/многу памук zakka herringbone лента торба webbing печат појас снимање црвена панделка jumpe

Diy рачно изработени крпа додатоци 10мм 50yard/многу памук zakka herringbone лента торба webbing печат појас снимање црвена

Залиха
DEN 479.52
Износот:

Ширина : 10мм Должина : 50 јарди

Декларираните карактеристики

боја:
БР.1, NO2
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Бренд Име:
Lshangnn
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Број На Модел На:
MZD161104
Материјал:
100% Памук
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Ширина:
3/8
Големина:
10mmx50yards

Поврзани производи